یکشنبه 10 بهمن‌ماه سال 1389

بشقابهای کیک خامه ایی نیمه خورده روی میز کنار فنجانهایی که رد رژ لب خانومها هر کدام را به یک رنگ در آورده بود به طرز نامرتبی رها شده بودند. خانومها غرق صحبت بودند.  

خانوم میان سال با کت قرمز یقه انگلیسی رو به دختر خانوم لاغر اندام کرد و توضیح داد که برادر شوهرش همان جایی کار میکند که او مشغول است. 

- نمیدونین که چه مردیه ، اگه سالی دو بار خانوم و دخترشو نبره خارج آروم نمی گیره. چه خرجایی که برای اونها نمی کنه. 

 و همینطور از محسنات او گفت و گفت، طوری که همه از این مرد رویایی آه حسرتشان بلند شد. 

دختر لاغر اندام لبخند زد و سرش را به نشان تایید تکان داد و نگفت که برادر شوهر آن خانوم چه محسناتی دیگری هم دارد. نگفت که نه تنها با دخترهای مجرد سر و سری دارد بلکه از متاهلان هم نگذشته و با آنها هم بر و بیایی دارد. نگفت که همیشه از نگاه های این مرد وحشت داشته ،   وقتی که برادرشوهر این خانوم به هر زنی نگاه میکند می تواند سایز هر جایی از بدن زن را بگوید. نگفت که در کار حسابداری اش چقدر کلاه کلاه کرده و چه پولهای  را به جیب زده. 

نگفت هیچ کدام را نگفت ، سکوت کرد و فقط سر تکان داد و گذاشت خانوم کت قرمز به همراه خانوم های دیگر مجلس در حسرت زن برادر شوهرش بسوزند و آه بکشند.

طراحی سایت تاریخ ایران لینکدونی تبادل لینک Used Engines دانلود کتاب اسطوره اساطیر Ancient Civilizations Eski Tarih تاریح القدیم دایرکتوری تبادل لینک مشاهیر چهره های ماندگار دکتر شریعتی لینک های داغ دانلود کتاب رایگان ابهر abhar تاریخ فلسفه اخبار خبر ایران باستان تبلیغات آگهی رایگان آشپزی تبادل لینک مجله پزشکی فارس نویس فروشگاه نیازمندی ها شعر پارسی فارسی آگهی رایگان تبلیغات رایگان download دانلود مصر باستان